Mūsu komanda-  Jūsu veselībai un smaidam! 


         SIA „Āgenskalna zobārstniecības centrs” ir ārstniecības uzņēmums ar  30 gadu pieredzi. Tā darbība aizsākās tālajā 1985. gadā kā dakteres Džesmondas Niķes privātprakse, kurā sākotnēji bija tikai viens ārsta kabinets un darbojās divi speciālisti- Dr. Niķe un viņas asistente. Gadu gaitā uzņēmums ir izaudzis līdz trīs ārstu kabinetiem, kuros darbojas ārsti, zobu higiēnisti un ortodonte Dr. Edmonda Niķe, kā arī ir izveidojusies ilgtermiņa sadarbība ar Latvijas Stomatoloģijas institūta sejas žokļu ķirurgu Viktoru Pimanovu un Dentālās Studijas zobu tehniķiem Kaspara Dimpera vadībā. Āgenskalna zobārstniecības  speciālisti ir sertificēti un regulāri papildina zināšanas, apmeklējot seminārus un lekciju kursus Latvijā un ārvalstīs. Nemitīga zināšanu papildināšana, nodrošina jaunāko tehnoloģiju un ārstēšanas metožu ieviešanu un izmantošanu ārstniecības procesā. Uzņēmums lepojas, ka tā paspārnē sadarbībā ar Stradiņa Universitātes Zobārstniecības fakultāti, jaunajiem speciālistiem tiek dota iespēja iegūt augstas kvalitātes praktiskās zināšanas.

Dr. Džesmonda Niķe 

ZOBĀRSTE, Klīnikas galvenais ārsts

SPECIALIZĀCIJA:  Protezēšana, implantu protezēšana, estētiskā zobu restaurācija, terapeitiskā zobārstniecība

IZGLĪTĪBA: Sertificēta zobārste, Rīgas Stradiņa Universitāte

Dr. Džesmondai Niķei ir vairāk kā 20 gadu profesionāla pieredze zobārstniecībā. Latvijas Zobārstu asociācijas un Baltijas funkcionālās odontoloģijas asociācijas biedre. Profesionāli sadarbojas ar Vācijas, Lietuvas, ASV, Beļģijas un Latvijas klīnikām. Regulāri piedalās dažādās starptautiskās un Latvijas zinātniskajās konferencēs, klīniskajos kursos un semināros, ieviešot pasaules labāko praksi un jaunākās metodes arī savā klīnikā.

Dr. Edmonda Niķe

ORTODONTE, ZOBĀRSTE

SPECIALIZĀCIJA: Ortodontija, terapija, bērnu zobārstniecība. 

IZGLĪTĪBA: Sertificēta ortodonte, zobārste. Rīgas Stradiņa Universitāte;

Dr. Edmonda Niķe regulāri piedalās dažādās starptautiskās un Latvijas zinātniskajās konferencēs, klīniskajos kursos un semināros, nemitīgi papildinot praktiskās un teorētiskās zināšanas. Latvijas Zobārstu asociācijas biedre. Piedalījusies starptautiskos zinātniskos projektos un ieguvusi Latvijas mērogā 1. vietas zobu estētiskajā atjaunošanā. Paralēli klīniskajam darbam Dr. Edmonda Niķe veic pedagoģisko darbu RSU Ortodontijas nodaļā, kā arī papildina savas zināšanas starptautiskos kursos un konferecēs.

Dr. Dana Biete

ZOBĀRSTE

SPECIALIZĀCIJA: Terapija, bērnu zobārstniecība, protezēšana

IZGLĪTĪBA: Sertificēta zobārste, Rīgas Stradiņa Universitāte

Regulāri papildina savas zināšanas starptautiskās un Latvijas zinātniskajās konferencēs. Latvijas Zobārstu asociācijas biedre.

Dr. Viktors Pimanovs

SEJAS ŽOKĻU ĶIRURGS

SPECIALIZĀCIJA: Sejas žokļu ķirurģija

IZGLĪTĪBA: Sertificēts mutes, sejas un žokļu ķirurgs, Rīgas Stradiņa Universitāte.

Dr. Viktors Pimanovs darbojas sejas žokļu ķirurģijā jau vairāk kā 11 gadus. Latvijas Mutes, sejas un žokļu ķirurgu asociācijas biedrs, Baltijas Mutes, sejas un žokļu un plastisko ķirurgu asociācijas un Eiropas Galvaskausa, mutes,  sejas un žokļu ķirurgu asociācijas biedrs. Papildinājis zināšanas kursos Šveicē, Vācijā, Itālijā, Norvēģijā, un Lielbritānijā.

Dr. Sintija Loce

ZOBĀRSTE

SPECIALIZĀCIJA: Terapija, bērnu zobārstniecība, protezēšana

IZGLĪTĪBA: Sertificēta zobārste, Rīgas Stradiņa Universitāte

Latvijas Zobārstu asociācijas biedre. Regulāri papildina savas zināšanas starptautiskās un Latvijas zinātniskajās konferencēs.

Velga Skujiņa

ZOBU HIGIĒNISTE


Monta Slaidiņa

ZOBU HIGIĒNISTE

Marta Kauliņa

ZOBU HIGIĒNISTE

Jolanta Dinga

                       VECĀKĀ ASISTENTE

Aļina Alova


Ance Ozola

                             

Sintija Ēvele

KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTE

Nadežda Doļa

       KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTE

Austra Saturiņa

IZPILDDIREKTORE

Pirkumu grozs