Zobu plombēšana

Plombēšana ir procedūra, kas pieejama mūsu Āgenskalna zobārstniecības centrā. Tā ir viena no visbiežāk sastopamajām zobu ārstēšanas procedūrām, un var tikt izmantota gan bojājumu novēršanai, gan kosmētiskā izskata uzlabošanai.

Izplatītākais iemesls plombēšanai ir nepieciešamība salabot kariesa bojātu zobu. Tomēr plombas netiek izmantotas tikai zobu kariesa ārstēšanai. Tās var tikt izmantotas arī ieplaisājušu, nolūzušu vai nodilušu zobu atjaunošanā.

Kariesu izraisa baktērijas, kas barojas no pārtikas pārpalikumiem, kas nav kārtīgi notīrīti no zobu virsmām. Tas var izplatīties, pirms Jūs to pamanāt vai sajūtat sāpes. Jūsu zobi regulāri jāpārbauda un jānotīra pie zobu higiēnista, lai kariesu pēc iespējas ātrāk novērstu.

Zoba kariess ir bojāti zoba audi, kas veido kavitāti jeb caurumu zoba struktūrā. Ja tie netiek aizplombēti, tie plešas plašumā un var radīt spēcīgas sāpes un, galu galā, novest pie zoba zaudēšanas. Aizplombējot zobu, kariesa izplatīšanās un sāpes tiek apturētas, un zobs atkal var normāli funkcionēt.

Mēs veidojam plombas, kas lieliski funkcionē un ir estētiskas. Tās tiek veidotas, lai atjaunotu zoba sākotnējo formu un izturību, izmantojot keramikas vai kompozītmateriālus. Kompozītu restaurācijai mēs izmantojam slāņošanas tehniku, lai imitētu dabīgo zoba struktūru, krāsu un gaismas caurlaidību. Lai sasniegtu absolūtu precizitāti, keramikas plombām mēs izmantojam Cerec 3D tehnoloģiju.

Pirmais solis zobu plombēšanā ir padarīt nejūtīgu zoba rajonu, izmantojot lokālo anestēziju. Tas novērsīs sāpes procedūras laikā. Pēc tam, izmantojot zobārstniecības instrumentus, mēs likvidēsim kariesu, tad izmantosim izturīgu, zobam līdzīgu kompozītmateriālu, un saplombēsim zobu un izveidosim to atbilstoši blakusesošajiem zobiem. Šī procedūra parasti aizņem aptuveni 1 stundu.

Mēs strādājam saskaņā ar augstākajiem standartiem, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus. Tiek nodrošināta 5 gadu garantija (saskaņā ar noteikumiem). Plombas parasti kalpo 5 līdz 15 gadus, atkarībā no jūsu ēšanas un mutes dobuma higiēnas paradumiem. Pēc tam, ja tās nodilušas, saplaisājušas vai mainījušas krāsu, tās var nākties nomainīt.

Kā alternatīvas plombēšanai, lai uzlabotu bojātu zobu izskatu, var izmantot venīrus, kroņus, implantus un tiltus. Mēs ar Jums apspriedīsim šīs alternatīvas, un ieteiksim, mūsuprāt, piemērotāko ārstēšanas veidu, balstoties uz Jūsu konkrēto situāciju.