Zobu venīri

Izgatavojiet zobu venīrus mūsu profesionālajā un modernajā Āgenskalna Zobārstniecības centrā. Mūsu porcelāna zobu venīri ir ātrākais veids kā iegūt perfektu Holivudas smaidu, noslēpjot visas nepilnības un smaida trūkumus.

Kosmētiskie zobu venīri ir īpaši plānas emaljas (kā porcelāna) plāksnītes, kuras, pielāgotas tieši jums, izgatavo tekniķis. Tās tiek piestiprinātas uz jūsu zobiem, lai paslēptu visas nepilnības, kā piemēram, pārāk īsi zobi, lielas zobu starpas, iekrāsojušies zobi. Zobu venīrus var izmantot, lai padarītu baltākus priekšzobus, kas ir dabīgi dzelteni vai pelēcīgi un nevar tikt padarīti gaišāki, izmantojot balināšanas tehniku.

Zobu venīru procedūra var tikt pabeigta divu nedēļu laikā, apmeklējot zobārstu vismaz divas reizes. Vizītes ir visaptverošas: zobu apskate un sagatavošana var aizņemt vairākas stundas. Zobu pārbaude ir ļoti nozīmīga, jo tā palīdz noteikt, vai ir kādas mutes dobuma veselības problēmas, ar kurām jātiek galā pirms zobu venīru procedūras uzsākšanas. 


Mēs palīdzēsim jums noteikt labāko zobu krāsu dabīgākam izskatam. Lai sasniegtu maksimālu rezultātu, dažreiz pirms zobu venīru procedūras tiek rekomendēta zobu balināšana.

Sākumā tiks noņemts nospiedums no jūsu zobiem, no kura tiks izgatavots vaska diagnostikas veidulis. Tāpat tiks uzņemtas vairākas digitālas fotogrāfijas, lai sniegtu detalizētu un precīzu informāciju tehniķim par nepieciešamo rezultātu.

Diagnostikas veidulis palīdzēs noteik porcelāna venīru formu un garumu, kas atbilst jūsu sejai un ļaus noteikt, vai un cik lielā mērā būs jānoņem zobu struktūra. Šobrīd mēs piedāvājam minimālas preperēšans zobu venīrus, kas ļauj maksimāli saglabāt esošo zobu struktūru. 

Tā kā zobu venīru izgatavošana aizņem aptuveni divas nedēļas, tad šim laika periodam jums tiks izgatavoti un pielāgoti pagaidu venīri. Tie sniegs ieskatu par sagaidāmo rezultātu un palīdzēs mums noteikt nepieciešamos uzlabojumus pastāvīgajiem porcelāna  zobu venīriem, kamēr tie tiek izgatavoti.