Bērnu zobārstniecība

Mūsu Āgenskalna zobārstniecības centrs nodrošina zobu ārstēšanu visai ģimenei, neatkarīgi no vecuma. Mums ir sadarbības līgums ar Nacionālo Veselības dienestu, tādējādi varam sniegt bezmaksas zobārstniecības un zobu higiēnas pakalpojumus bērniem līdz 18 gadu vecumam! 

Mēs darām, ko spējam, lai zobārsta apmeklējums, kas bērniem un jauniešiem var šķist baiļpilns, būtu pēc iespējas komfortablāks un patīkamāks. Mūsu zobārstu komanda ir pieredzējusi un vienmēr ņem vērā bērna vecumu, personību un uzticības līmeni.

Bērna pirmie pastāvīgie zobi (kas neaizvieto piena zobus) sāk parādīties 5 vai 6 gadu vecumā. Ideālā gadījumā jums nevajadzētu gaidīt tik ilgi, lai sāktu ikdienas rūpes par zobiem. Jo agrāk sāksiet, jo labāk. Pieradinot bērnu regulāri doties pie zobārsta, kaut vai tikai pārbaudīties, samazina iespēju, ka viņam būs bailes no zobārsta. Tas sagatavo viņus pieaugušo dzīvei ar pozitīvu attieksmi pret zobu veselību.

Mēs runājam ar bērniem pirms ārstēšanas un tās laikā, lai paskaidrotu viņiem saprotamiem vārdiem, ko mēs darām un kāpēc. 

Mēs viņus arī izglītojam, jo bērnība ir piemērotākais brīdis, kad iedibināt mutes dobuma higiēnas paradumus. Šajā laikā var rasties gan labi, gan slikti paradumi, un tie var palikt uz mūžu. Mēs cenšamies izglītot savus mazos pacientus, lai viņi saglabātu savus labos paradumus un atbrīvotos no sliktajiem.

Vedot savu bērnu uz mūsu zobārstniecības klīniku uz regulārām pārbaudēm,  zobu kariess neattīstīsies. Zobu veselība, augšanas progress un zobu izvietojums tiks uzraudzīts katrā apmeklējuma reizē.

Bērniem visbiežāk tiek likvidēts kariess un plombēti caurumi. Mēs piedāvājam arī fisūru sīlantus, ko uzklāj uz zobu virsmas, lai palīdzētu tos pasargāt no kariesa, aizpildot mazās bedrītes uz zoba kožamās virsmas, lai tur nevarētu iesprūst ēdiens.

Lai kāda ārstēšana būtu nepieciešama, mēs to cenšamies padarīt pēc iespējas komfortablāku un nesāpīgāku. Mēs varam izmantot lokālo anestēziju, ja nepieciešams. Mēs neuzsāksim ārstēšanu, līdz Jūsu bērns būs tam pilnībā gatavs.