Kosmētiskā zobārstniecība

Mēs piedāvājam plaša spektra kosmētiskās zobārstniecības procedūras. Varam piedāvāt zobu balināšanu, venīrus, smaida dizainu, implantus un daudz ko citu. Šīs kosmētiskās zobārstniecības procedūras tagad ir daudz populārākas nekā kādreiz, jo arvien vairāk cilvēku saprot, ka skaisti zobi ir vienkāršs un efektīvs veids, kā uzlabot savu izskatu un pašpārliecību.

Mēs apvienojam izcilas zināšanas ar augstākās kvalitātes materiāliem, lai sniegtu Jums ilgstošu rezultātu. Kopš brīža, kad ienāksiet pa mūsu durvīm, par Jums parūpēsies mūsu draudzīgais, augsti kvalificētais personāls.
Mūsu kosmētiskās zobārstniecības speciālisti ir pieredzes bagāti un savā darbā izmanto jaunākās metodes un tehnoloģijas, lai sasniegtu labāko un estētiskāko rezultātu. Mēs turpinām uzlabot savas prasmes un attīstīt zināšanas, apmeklējot seminārus, kursus, kongresus un apmācības, kā arī cieši sadarbojamies ar pētniecības institūtiem. Izmantojam jaunākos materiālus un pielietojam modernāko tehniku, lai sasniegtu perfektus rezultātus un dāvātu jums žilbinošu smaidu.

Kosmētiskā zobārstniecība var atrisināt visdažādākās estētiskās zobu un mutes dobuma problēmas, kā piemēram, var atjaunot deformētus, šķībus, krāsu mainījušus zobus. Esam pārliecināti, ka  kopīgiem spēkiem spēsim atrisināt jebkuru jūsu zobu estētiskās pievilcības aspektu.

Zobu balināšana- atjauno zobus līdz to dabīgajai, baltajai krāsai, lai radītu veselīgu smaidu, ar kuru varat lepoties. Mūsu klīnikā tiek gatavotas zobu balināšanas kapes, kuras var lietot mājas apstākļos, ar balinošo gēlu, pēc vajadzības. Mājas balināšana tiek kombinēta ar speciālas zobu pastas lietošanu.

Venīri- mēs izmantojam īpaši plānas emaljas (kā porcelāna) plāksnītes, kuras, pielāgotas tieši jums, un izgatavojis ir zobu tehniķis. Tās tiek piestiprinātas uz jūsu zobu redzamās daļas, lai paslēptu visas tās nepilnības, kā piemēram, pārāk īsi zobi, lielas zobu starpas, iekrāsojušies zobi.

Bondēšana jeb plombēšana- viena no vienkāršākajām un nedārgākajām kosmētiskās zobārstniecības procedūrām, kas var uzlabot jūsu zobu izskatu gadījumos, kad zobs ir bojāts, iešķelts, salūzis vai zaudējis krāsu. Izmantotais kompozītmateriāls tiek pielāgots jūsu zobu krāsai, formai un tiek pulēts, lai kļūtu pilnīgi nemanāms.Implanti- aizvieto vienu vai vairākus trūsktošus zobus ar patstāvīgiem, estētiski pievilcīgiem, mākslīgajiem zobiem, kas izskatāts dabīgi un garantē ilgtermiņa rezultātu. Tie nevien lieliski izskatāts, bet arī rada labu pašsajūtu, jo jūs jutīsieties tā itkā jums būtu jūsu paša īstie zobi.

Plombēšana- aizvietojiet vecās metāla amalgāmas plombas ar jaunām, tieši jūsu zoba krāsai atbilstošām plombām, kas mutē būs pilnīgi nemanāmas. Mēs plombas izveidosim atbilstoši jūsu orģinālajai zoba formai un izmantosim daudzslāņu tehniku, lai imitētu dabīgu zoba struktūru, nokrāsu un gaismas atstarošanu.

Smaida pārveidošana- atsvaidziniet zobus un iegūstiet Holivudas cienīgu smaidu, izmantojot kādu no augstāk minētajām tehnikām. Viena pieeja neder visiem, tāpēc Āgenskalna zobārstniecības centra speciālisti izvērtēs jūsu individuālās vajadzības un izstrādās tieši jums nepieciešamo smaida atjaunošanas plānu, lai sasniegtu optimālu rezultātus.

Izstāstiet, kādu kosmētiskās zobārstniecības procedūru vēlaties veikt vai kādu rezultātu vēlaties sasniegt un mēs izvērtēsim jūsu zobu stāvokli un sniegsim rekomendācijas. Visu mūsu sadarbības laiku jūs saņemsiet personalizētu pieeju un pakalpojumus augstākajā līmenī.